menu

Szukaj

wtorek, 11 stycznia 2011

Pensja z internetu - czyli jak dorobić po pracy - programy partnerskie

Jak można zarobić w internecie? Czy jest to możliwe? Ostatnio opisywałam sposób na malutki dorobek poprzez wypełnianie płatnych ankiet. Dziś opiszę tzw. programy partnerskie, które generują regularne zyski.
Program parnerski - to promowanie konkretnych usług lub towarów, najczęściej za pośrednictwem naszej witryny www. Piszę najczęściej ponieważ często do polecania można wykorzystać linki (odnośniki).
Zyski plasują się różnie. Generalna zasada jest taka: im częściej odwiedzana nasza witryna tym większe zyski. Programy partnerskie płacą różnie. Niektóre jak np. binlayer płaci za wyświetlanie banerów reklamowych, Google Adsense płaci za kliknięcia, mbank za zamówienie produktu bankowego. Możliwości jest mnóstwo. Wystarczy wybrać jedynie odpowiedni program partnerski. Najlepiej by był on powiązany tematycznie z naszą witryną internetową. Tzn. jeśli piszemy o kredytach czy innych produktach bankowych to polecamy mbank. Inaczej sprawa wygląda z Google Adsense, ponieważ Google sam wyświetla reklamy wg słów kluczowych.  
Programy partnerskie dla webmasterów
Zdecydowanie polecam niemiecką firmę binlayer. Program partnerski płacący za wyświetlanie reklamy. Co prawda reklamy w nim są dość agresywne, jednak generują duży dochód Program partnerski binayer. Podczas rejestracji można wybrać język w tym również polski, choć strona nie do końca jest na nasz język przetłumaczona.
Google Adsense - program partnerski wyświeltający różne reklamy na stronie www. Program płaci za klikniecia w reklamy. Niestety program w żaden sposób nie chroni interesów wydawców, co powoduje blokowaniem konta. Nie polecam!!!
Mbank - program partnerski płacący za polecanie produktów bankowych. Do wyboru mamy szeroką gamę tychże - od kont prywantych, firmowych po kredyty czy ubezpieczenia. Aby się zarejestrować kliknij: Progam partnerski Mbank i zarejestruj się.
Innym programem wartym polecenia jest program partnerski Allegro. Za każdego zarejestrowanego użytkownika z pełną aktywacją konta dostajemy 10zł. Oprócz tego otrzymujemy 30% jego wpłat w ciągu roku.

W sieci istnieje wiele programów partnerskich i tak naprawdę każdy webmaster i zwykły użytkownik komputera powinien wybrać coś dla siebie.

1 komentarz:

  1. Wartym polecenia jest program partnerski szybkafaktura - znajdziecie go tutaj https://pp.szybkafaktura.pl/
    Za każdego użytkownika korzystającego z programu dostaje się od 15 do 25% jego wpłat abonamentowych i to co miesiąc, przez cały okres korzystania przez niego z programu. Ponad to od pozyskanych partnerów dodatkowe 20% - a szybkafaktura.pl to program topowy- w 2010 otrzymał tytuł Produkt Roku w rankingu magazynu PC World w kategorii programy księgowe online - opłacalne, szczególnie przy dużej ilości pozyskanych uzytkowników

    OdpowiedzUsuń

DPD WYCEŃ I NADAJ