menu

Szukaj

piątek, 6 maja 2011

Czy w internecie można zarobić

W dzisiejszej gonitwie szukamy nowych form zarobku. Z pomocą przychodzi też Internet, ale uwaga, nie wszystko złoto co się świeci.

Każdy kto chce zarabiać większe pieniądze w Internecie wie, że musi mieć listę mailingową oraz stronę o dużej oglądalności. Ponadto wie też, że żeby to osiągnąć, trzeba dać coś ludziom za darmo, zdobyć ich zaufanie.

Jeśli jednak interesuje Cię jedynie dorobienie do etatu to Internet oferuje różne formy zarobku.

Możesz przyjąć zlecenie przez www.zlecenia.przez.net - ostatnio jednak tak niskie są tam stawki, że mało jest osób zainteresowanych tą formą zarobku.

Gdy nie masz własnej strony, wybór jest raczej niewielki.

GPTR (Get Paid To Read)

W internecie jest cała masa witryn oferujących marne grosze (dosłownie) za klikanie w reklamy, tudzież ich oglądanie. Nie łudź się. Miesiącami nie uzbierasz kwoty wymaganej do wypłaty.Ankiety Internetowe

Warto zastanowić się nad tą formą dorobienia. Można zdobyć trochę gotówki, można zdobyć nagrody w postaci np. doładowań telefonów, ale uwaga. Są firmy które tak manipulują punktami które zdobywasz, że też otrzymasz prezent na świętego nigdy. Mogę polecić z czystym sumieniem naprawdę kilka firm, które rzeczywiście płacą np. ASKGFK.
Link do zapisu:

Zarabianie przez Internet na stronie www

Inaczej ma się sprawa jeśli masz już własną stronę. Formy zarobku to:

BANERY i linki reklamowe

I tu nic nie odbierze pierwszego miejsca firmie CPMPRROFIT, która płaci za wyświetlanie (NIE KLIKANIE) banera. Wystarczy zatem oglądalność witryny, żeby stworzyć pasywny dochód

Link do zapisu:

Google Adsense
To druga pozycja, którą warto rozważyć jeśli chcesz zarabiać na reklamie w Internecie. Google płaci za klikanie w reklamy.

Link do zapisu:

Programy partnerskie

Tutaj jest cała gama możliwości zarabiania w internecie. Programy partnerskie, zwane również programami afiliacyjnymi polegają na polecaniu konkretnego produktu bądź usługi bądź firmy drugiej osobie.
Jest to na pewno najbardziej efektywna forma zarabiania. Możesz polecać praktycznie wszystko:

  • kredyty bankowe
  • książki
  • itd.
Warto zapoznać się z ofertą takich systemów partnerskich jak:
Mbank
Link do zapisu:

Netaffiliation
Link do zapisu:
Rekrutacja webmasterówBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

DPD WYCEŃ I NADAJ