menu

Szukaj

czwartek, 9 czerwca 2011

Nauka bezwzrokowego pisania na klawiaturze Gorzów Wielkopolski

Nauka bezwzrokowego pisania na klawiaturze

Osoba pracująca w biurze, lub pisząca jakiekolwiek pisma oprócz zagadek, jakie stawia przed nią edytor tekstu, stoi przed jeszcze jednym dylematem. Jak przyspieszyć pisanie na klawiaturze. Bez szkolenia i patrząc na litery na klawiaturze po pierwsze bardzo męczy się wzrok, po drugie bardzo łatwo o błąd, nie mówiąc o braku efektywności takiego pisania. Z pomocą przychodzą dostępne w sieci Internet, programy do nauki bezwzrokowego pisania. Osobiście proponuję darmowy program do nauki bezwzrokowego pisania na klawiaturze Q-typing..

Jeśli masz problemy ze znalezieniem czasu na naukę lub zwyczajnie szukasz setki wymówień, aby nie usiąść do komputera i nauki, zleć nadzór nad nią osobie z zewnątrz. Szkolenie z bezwzrokowego pisania na klawiaturze polega również na uruchomieniu przez szkoleniowca programu i pilnowanie Ciebie przez godzinę, żeby czasami nie przyszło ci do głowy patrzenie na klawisze :). W trakcie takiego szkolenia ręce masz zakryte i widzisz przed sobą jedynie ekran. Cena godziny zegarowej to 15zł.

W Gorzowie Wielkopolskim szkolenia indywidualne prowadzone są na osiedlu Staszica. Możliwy jest także bezpłatny dojazd do klienta. Zajęcia umawiane są przez telefon: 508 290 582.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

DPD WYCEŃ I NADAJ