menu

Szukaj

czwartek, 17 sierpnia 2017

Problem z dostarczeniem przesyłki? Punkt odbioru rozwiązaniem

Czekasz na paczkę ale musisz pilnie wyjść?
Kurier stoi u drzwi, a ty dopiero jedziesz do domu?

To nie fikcja, takie sytuacje naprawdę się zdarzają. Pół biedy jeśli masz uczynnego sąsiada, który odbierze paczkę za Ciebie. Gorzej jak i on pracuje albo na życzliwość nie masz co liczyć. Pomijam ekstremalne sytuacje, gdzie sąsiad bawi się w detektywa skąd i od kogo przyszła Twoja paczka. 

Firmy kurierskie (w tym DPD) wychodzą naprzeciw takim problemom i budują sieci punktów odbioru osobistego. Jednym z przykładów jest punkt odbioru PICKUP (była Strefa Paczki DPD) 
W takim punkcie bez żadnego problemu paczka na Ciebie poczeka, a jeszcze Ci za to podziękują.
Punkt odbioru DPD

Jak przekierować paczkę do punktu odbioru DPD

Jedyne co powinieneś zrobić to po przekierować BEZPŁATNIE swoją przesyłkę na punkt odbioru DPD Pickup. Kurier zawiezie tam przesyłkę, a ty odbierzesz ją w dogodnym dla siebie czasie. Przesyłka będzie na Ciebie czekała nawet kilka dni. 
Za pomocą tego linku możesz nie tylko przekierować paczkę. Możesz również zmienić datę lub godzinę dostarczenia a nawet z niej zrezygnować.
Jeśli nie chcesz lub nie możesz przekierować paczki możesz poprosić wysyłającego o wysłanie Paczki na twoje dane lecz do punktu.
Jest to możliwe za pomocą strony internetowej DPD Wyceń i nadaj paczkę. Następnie trzeba wybrać czy paczka jest krajowa czy między narodowa, a potem wybrać "Doręczenie do punktu Pickup"
Doręczenie do punktu odbioru Pickup
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

DPD WYCEŃ I NADAJ